Akcja "Uczymy się w domu" Meridian Prime

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją w szkołach wydawnictwo Meridian zdecydowało się wesprzeć edukację domową i zdalną w całej Polsce. W najbliższych tygodniach E-learning to najlepszy sposób na naukę. Udostępniamy nauczycielom oraz uczniom wszystkie nasze zasoby multimedialne bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań do końca roku szkolnego. Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji dyrektorowi, nauczycielom i uczniom szkoły.

MERIDIAN PRIME - multimedialna platforma on-line to innowacyjne narzędzie do wszystkich poziomów nauczania, zgodne z podstawą programową. Ponad 75 interaktywnych map do GEOGRAFII, BIOLOGII, PRZYRODY, HISTORII i WOSu.

14-04-2020, Marek Poniewierka