Bal karnawałowy klas I - III

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u na w dniu 6 lutego. Tego dnia, już od rana, w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w klasach można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana ... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Do prowadzenia balu zaprosiliśmy Klauna Bolka, który zachęcał dzieci do wspólnej zabawy, organizował pokazy sztuk magicznych i wyczarowywał wielkie bańki mydlane. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy- mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Tekst i zdjęcia: Nina Madyńska-Poniewierka, Rafał Konat

Więcej zdjęć >>