Czy uczeń zmienił adres zamieszkania?

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

W związku z planowanym postępowaniem przetargowym na dowóz i odwóz dzieci do szkoły organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Staszów, szkoła jest zobowiązana do przekazania szacunkowej liczby dzieci, które będą dowożone do szkoły w roku szkolny 2017/2018.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji o ewentualnej zmianie, od września 2017r., adresu zamieszkania dziecka na ulicę lub do miejscowości objętej dowozem uczniów do szkoły.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji do 10 maja 2017r. do sekretariatu szkoły.

05-05-2017, Marek Poniewierka