Dzień Babci i Dziadka w klasie 3 C

24 lutego 2023 r. uczniowie klasy III c przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, śpiewali piosenki i tańczyli. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Na zakończenie dzieci wręczyły babciom i dziadkom samodzielnie wykonane upominki. To był wyjątkowy dzień, który ukazał nam, jak ważne są spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Izabela Socha

Zdjęcie grupowe

Mówimy wierszyki o Babci

Występujący uczniowie tańczą

Śpiewamy piosenkę pt. Na kłopoty dziadek.

Występujący uczniowie tańczą

Taniec współczesny Drzewo