Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców z rocznika 2002-2004

Dnia 12.12.2017 r. odbył się Finał Wojewódzki w Unihokeju Chłopców z rocznika 2002-2004. Zawody tak jak w roku poprzednim zorganizowała szkoła z Rytwian. Do finału przystąpiło 5 drużyn, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Nasi chłopcy mimo że na co dzień nie trenują tej dyscyplin sportu, pokazali się z dobrej strony zajmując 3 miejsce.

Skład naszej drużyny: Mateusz Podsiedlik, Wiktor Potocki, Jakub Piątek, Igor Jaworski, Dawid Siejka, Mateusz Guła, Bartosz Piotrowski, Karol Kos, Szymon Fit, Fryderyk Sadłocha, Dawid Nowak, Dawid Pluciński, opiekun: Rafał Konat.

Wyniki rywalizacji: I miejsce – PSP Połaniec, II miejsce – PSP Rytwiany, III miejsce – PSP nr 2 Staszów, IV miejsce – PSP Końskie, V miejsce – PSP Czajków

Turniej finałowy został poprzedzony zawodami powiatowymi rozegranymi dnia 28.11.2017r. również w Rytwianach. Do turnieju przystąpiło 4 drużyny z Czajkowa, Połańca, Rytwian i nasza „Dwójka”.

Klasyfikacja końcowa zawodów powiatowych: I miejsce - PSP Połaniec, II miejsce – PSP Rytwiany, III miejsce – PSP nr 2 Staszów, IV miejsce – PSP Czajków.

Autor: mgr Rafał Konat

Zdjęcie użytkownika Co słychać w