Gala Sportu

Dnia 08 lutego 2018 r. na zaproszenie władz samorządowych sportowcy, trenerzy z miasta i gminy Staszów spotkali się w Staszowskim Ośrodku Kultury na Gali Sportu. Podczas prezentacji multimedialnej pan Dariusz Kubalski oraz pan Dominik Rożek przedstawili wszystkim zgromadzonym osiągnięcia sportowe minionego roku. Podkreślono, że najwięcej sukcesów w 2017 roku przyniosła lekkoatletyka. W dalszej części spotkania przyszła pora na podziękowania tym, którzy w 2017 roku odnosili największe sukcesy sportowe. Nagrody i dyplomy wręczyli laureatom Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć, zastępca Burmistrza Ewa Kondek, Wicewojewoda Świętokrzyski Andrzej Bętkowski, radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Marek Strzała oraz Przewodniczący Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Jerzy Kula. W kategorii Sport Szkolny wyróżniono sześcioro trenerów, wśród których znaleźli się nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Staszowie: Bernadeta Wieczorek, Barbara Malinowska i Rafał Konat. W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymało pięcioro uczniów naszej szkoły: Natalia Bednarska z kl. III A, Jolanta Makuch z kl. III A, Julia Przytuła z kl. III A, Marta Jędryka z kl. II B i Dawid Siejka z kl. II D. W kategorii Sport Klubowy wyróżnienia otrzymali Kamila Legiecka z kl. III A, Mateusz Podsiedlik z kl. III B. W kategorii Nadzieja Sportowa nagrodzona została Agnieszka Wrona z kl. VII A. Wyróżnienie w kategorii zespół sportowy otrzymała drużyna młodziczek w piłce siatkowej IUKS „INTEGRO" Staszów, do której należy uczennica naszej szkoły Patrycja Mazanka z kl. VII B. Wszystkim wyróżnionym nauczycielom i uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy wysokich wyników sportowych w roku 2018.
Autor: mgr Bernadeta Wieczorek

Zdjęcie użytkownika Co słychać w