II miejsce w województwie - pani Izabela Trela "Najaktywniejszym Społecznym Inspektorem Pracy"

23 listopada 2018 r. w zabytkowych wnętrzach dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich - w Muzeum Narodowym w Kielcach, na uroczystej gali, odbyło się podsumowanie działań prewencyjnych realizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach w roku 2018.

W trakcie uroczystości wyróżniono pracodawców, instytucje, stowarzyszenia i pracowników za wspieranie działań na rzecz poprawy warunków pracy w województwie świętokrzyskim. Działania o których mowa rozpatrywane były w kilku kategoriach. Jedną z nich była działalność społecznej inspekcji pracy w zakładach województwa świętokrzyskiego.

Miło nam poinformować, że w konkursie na „Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” II miejsce w województwie zajęła pani Izabela Trela Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Staszowie, zgłoszona do konkursu przez NSZZ „Solidarność”. Zaproszenie na galę otrzymali również Dyrektor Szkoły pan Dariusz Kubalski i Przewodniczący Międzyszkolnej Komisji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” pan Marek Poniewierka.

W uroczystości wręczenia nagrody wzięli udział m. in.: Okręgowy Inspektor Pracy pan Adam Derza oraz Przewodniczący Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność": pan Waldemar Bartosz i pan Kazimierz Pasternak.

Laureatce gratulujemy.

25-11-2018, Marek Poniewierka