KONKURS „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ” dla klas I - VIII

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – literackim realizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 pod hasłem „Nie czas na nudę”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I - VIII Szkoły Podstawowej

Zadanie konkursowe

Zadaniem uczestników konkursu „Nie czas na nudę !” jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej (indywidualnie), prezentującej sposoby na pokonanie/poradzenie sobie z nudą lub pomysł na spędzanie czasu bez nudy, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu zasługuje na pokazanie. Twoja praca może być rysunkiem, opowiadaniem, a nawet wierszem. Resztę pozostawiamy Twojej wyobraźni.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką. Format arkuszu papieru nie może być większy niż A0 (841 mm x 1189 mm). W przypadku prac przestrzennych najdłuższy wymiar nie może przekraczać 100 cm. Prace literackie mogą liczyć maksymalnie 5400 znaków (3 strony). Pracę należy podpisać imieniem i nazwiskiem, wpisać również nazwę gminy, w której mieści się Twoja szkoła oraz jej nazwę i adres.

Dołączyć podpisaną przez rodzica zgodę na udział w konkursie, którą możesz pobrać klikając w poniższy link:

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, ul. Grochowska 45a 60-277 Poznań

Gotowe prace konkursowe można dostarczyć do psychologa szkolnego – Justyna Kula-Procyk do dnia 17 czerwca 2022 roku

Rozstrzygnięcie konkursu – 31 sierpień 2022 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.trzezwyumysl.pl na której zostanie również umieszczona lista nagrodzonych osób.

Justyna Kula-Procyk

25-04-2022, Zbigniew Maruszewski