Mikołajkowa zbiórka książek, zabawek i artykułów szkolnych

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Ogłaszamy „Mikołajkową zbiórkę książek, zabawek i artykułów szkolnych”, która prowadzona będzie od 5 do 16 grudnia 2016 r. na terenie naszej szkoły .

Na cele akcji przekazywać można książki (lektury szkolne, słowniki, bajki, kolorowanki), maskotki, lalki, samochodziki, klocki, puzzle, gry edukacyjne i przybory szkolne. Rzeczy te przekazane zostaną, jako prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia między innymi dzieciom i młodzieży z uboższych rodzin oraz maluchom przebywającym w szpitalach. Część z nich trafi również do domów dziecka, świetlic środowiskowych i placówek opiekuńczo – wychowawczych.

Na cele akcji przekazywać można zarówno rzeczy nowe, jak i niezniszczone rzeczy używane. Wasza pomoc sprawi radość osobom obdarowanym.

W/w rzeczy należy przynosić do biblioteki szkolnej. Zbiórka trwa do dnia 15.12.2016 roku.

Organizatorzy: Joanna Wójcik, Jolanta Wójcik, Bożena Dziedzic i Elżbieta Pizur

09-12-2016, Marek Poniewierka