POMÓŻMY PANI ALDONIE POKONAĆ CHOROBĘ

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzą w naszej szkole zbiórkę środków pieniężnych na rzecz leczenia 37 - letniej p. Aldony Świątek – żony i matki trójki dzieci – 16 letniej Karoliny, 13 letniego Patryka oraz 4,5 letniego Krystiana. W grudniu 2022 roku wykryto u niej bardzo rzadką chorobę raka drobnokomórkowego. Jedyną nadzieję na powrót do zdrowia daje klinika prywatna w Warszawie. Niestety koszty leczenia przewyższają możliwości finansowe rodziny. Roczna terapia wynosi 270 000 zł. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą o włączenie się w akcję, która rozpocznie się 14 lutego i potrwa do środy popielcowej 22 lutego 2023 r. Nasi wolontariusze każdego dnia odwiedzą wasze klasy z puszką.

Z góry dziękujemy za życzliwość oraz finansowe wsparcie i pamiętajmy DOBRO zawsze WRACA !

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas

Plakat informujący o pomocy dla pani Aldony Świątek