Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Nowy rok szkolny, ze względu na deszczową pogodę, rozpoczęliśmy w pomieszczeniach szkolnych, a nie na boisku, jak to bywało w poprzednich latach. Dyrektor Szkoły mgr Jan Gromniak, witając uczniów, nauczycieli i rodziców, przekazał informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego. Do PSP nr 2 w nowym roku szkolnym uczęszczać będzie 712 uczniów. Opiekę nad nimi sprawuje 71 nauczycieli i 25 pracowników niepedagogicznych. Szczególnie miło witamy w murach naszej szkoły nowych uczniów, którzy uczyć się będą w 4 klasach pierwszych PSP nr 2.

Tekst i fotografie:Marek Poniewierka

Więcej zdjęć >> W galerii Zbigniewa Maruszewskiego >>