Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

W dniu 29.03.2019 r. w Nowinach odbyły się finały zawodów piłkarskich „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Po jesiennych eliminacjach, które odbyły się na stadionie OSiR w Staszowie, naszą szkołę reprezentowała drużyna U10 chłopców rocznika 2009 i młodsi.

W finałach zagraliśmy w grupie D ze szkołą z Starachowic oraz Ostrowca Świętokrzyskiego. Z pierwszym przeciwnikiem wygraliśmy 1:0, natomiast w drugim spotkaniu padł remis 3:3. Chłopcy po fazie grupowej uplasowali się na II miejscu. O wejście do najlepszej czwórki w turnieju przyszło nam rywalizować ze szkołą w Mircu. Ładna gra, większe posiadanie piłki oraz bardzo duża ilość sytuacji podbramkowych nie przełożyły się na wygraną. 5 minut przed końcem straciliśmy kuriozalną bramkę, która jak się okazało, dała zwycięstwo drużynie przeciwnej.

Nasza drużyna ukończyła turniej na wysokim V miejscu w województwie.

Skład: Wojciech Kowalewski, Nataniel Zaczek, Maciej Królikowski, Patryk Lipiec, Wiktor Wydrzyński, Wiktor Sobczyk, Bartosz Domagała, Olaf Żyła, Sadłocha Bartosz, opiekunowie Rafał Konat, Izabela Trela.

Więcej zdjęć >>

12-04-2019, Marek Poniewierka