Z życia pierwszoklasisty

To my Ib. Jesteśmy uczniami pierwszej klasy Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Staszowie. Nasza klasa to 6 dziewczynek i 14 chłopców. Bardzo lubimy chodzić do szkoły bo każdego dnia czeka na nas coś nowego. Poznajemy litery, uczymy się czytać i pisać, znamy już wiele liczb. Chętnie malujemy i wykonujemy prace plastyczne. W szkole uczymy się i bawimy, mamy również zajęcia na pływalni oraz gimnastykę i zajęcia komputerowe. Braliśmy już udział w naszych pierwszych zawodach lekkoatletycznych Kids Athletic, wspólnie przygotowaliśmy zdrowe śniadanie w ramach akcji Śniadanie daje moc 2016. Byliśmy również na zajęciach czytelniczych w Bibliotece Miejskiej. Teraz planujemy naszą pierwszą wycieczkę. W naszej klasie każdy czuje się dobrze, lubimy się i miło spędzamy razem czas.

Uczniowie i wych. Klasy I b

Galeria zdjęć >>