Zajęcia tematyczne w ramach realizacji projektu „Europa i ja” w Bibliotece Miejskiej w Staszowie – świetliczaki z klasy 1 c i 2 a

16.03.2023 r. świetliczaki z klasy I c i II a wybrały się do Biblioteki Miejskiej w Staszowie na zajęcia tematyczne w ramach realizacji projektu „Europa i ja”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach na temat czeskiej bajki „Przygody Rumcajsa i Hanki” – przeniosły się w czasy swoich rodziców i dziadków. Poznały historię powstania bajki, a następnie przystąpiły do wykonania pracy plastycznej. Prace uczniów posłużyły do wykonania gazetki w świetlicy szkolnej.

Małgorzata Krzysztofik, Marta Pyrek-Januszewska

Wspólne zdjęcie z wykonanymi pracami

Prezentacja bajki Rumcajs i Hanka

Historia Miasta Rumcajsa i Hanki