Zostań Stypendystą Programu „Marzenie o Nauce”

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC zaprasza uczniów klas III do udziału w programie stypendialnym „Marzenie o Nauce”.

Wniosek zgłoszeniowy należy wypełnić online do 31 marca za pośrednictwem strony www.efc.edu.pl

Jako Stypendysta EFC będziesz się uczyć w jednym z najlepszych liceów w Polsce!

W ramach stypendium Fundacja EFC finansuje:

• opłaty szkolne (Rada Rodziców, ubezpieczenie)

• koszty zakwaterowania i wyżywienia w bursie

• koszt podręczników

• wycieczki szkolne

• naukę języka angielskiego w szkole językowej

• certyfikaty z języków obcych

• wakacje i ferie z EFC (obozy narciarskie i windsurfingowe)

Program „Marzenie o Nauce” adresowany jest do uczniów III klas gimnazjów, którzy uzyskali średnią ocen za I semestr III klasy co najmniej 4,5 i zamieszkują na stałe w miejscowości do 30 tysięcy mieszkańców. Dochód na jedną osobę w gospodarstwie domowym kandydata nie może przekraczać 900 zł netto. Warunkiem otrzymania stypendium jest przyjęcie do jednego z liceów współpracujących z Fundacją (pełna lista placówek udostępniona jest na stronie www.efc.edu.pl).

Masz pytania? Skontaktuj się nami!

Andrzej Piękoś

Koordynator Regionalny Fundacji EFC