Kadra pedagogiczna

NAUCZYCIELE

1. dr Kubalski Dariusz - historia
2. mgr Cieśla Joanna - wicedyrektor, technika, informatyka
3. mgr Konat Rafał - wicedyrektor, wychowanie fizyczne
4. mgr Adamczyk Katarzyna - j. angielski
5. mgr Baran Marzanna - historia
6. mgr Barańska Agnieszka - j. angielski
7. mgr Bazak Agata - religia
8. mgr Bień Klaudia - chemia
9. mgr Boroń-Sitko Beata - j. polski, j. angielski
10. mgr Boroń Urszula - matematyka
11. mgr Brożyna Edyta - edukacja wczesnoszkolna
12. mgr Chodurek Marek - muzyka, plastyka
13. mgr Chodyna Agnieszka - wych. fiz.
14. mgr Dorobek - Skórska Barbara - edukacja wczesnoszkolna
15. mgr Dudajek Anna - pedagog szkolny
16. mgr Dziedzic Bożena - bibliotekarz
17. mgr Dziewierz Dorota - nauczanie specjalne
18. mgr Dziewięcka - Fortuna Anna - j. angielski, geografia
19. mgr Firlit Wanda - edukacja wczesnoszkolna
20. mgr Franus Magdalena - wychowawca świetlicy
21. mgr Gromniak Beata - edukacja wczesnoszkolna
22. mgr Gromniak Jan - geografia
23. mgr Gromniak Katarzyna - fizyka
24. mgr Janeczko Renata - j. polski
25. mgr Jaworska Małgorzata -
26. ks. Kara Piotr - religia
27. mgr Kapłan Dorota - informatyka, ed. dla bezpieczeństwa
28. mgr Kijanka Olga - nauczanie specjalne
29. mgr Kos Anna - j. francuski, j. angielski
30. mgr Kowalska Ewa - matematyka
31. mgr Kuczyńska Anna - biologia
32. mgr Kula Norbert - wych. fiz.
33. mgr Lachowska Elżbieta - j. polski, j. rosyjski
34. mgr Legawiec Anna - historia, WOS, WDŻ
35. mgr Łagosz-Hurlak Renata - pedagog szkolny

36. mgr Łokieć Anna - edukacja wczesnoszkolna
37. mgr Madej Lucyna - j. angielski
38. mgr Madyńska - Poniewierka Nina - edukacja wczesnoszkolna
39. mgr Malinowska Barbara - wychowanie fizyczne
40. mgr Marek Ewa - edukacja wczesnoszkolna
41. mgr Maruszewska Izabela - matematyka
42. mgr Maruszewski Zbigniew - matematyka
43. mgr Masternak Bożena - matematyka
44. mgr Mikus Elżbieta - informatyka, technika
45. mgr Pawlik-Witaszek Ewa - wychowawca świetlicy
46. mgr Piotrowicz Barbara - j. angielski, j. polski
47. mgr Pizur Elżbieta - religia
48. mgr Pizur Zdzisław - przyroda, chemia
49. mgr Plewa Halina - muzyka, plastyka
50. mgr Poniewierka Marek - informatyka
51. mgr Ptak Beata - historia
52. mgr Rajca Małgorzata - j. polski
53. mgr Reperowska Paulina - współorganizowanie kształcenia
54. mgr Sałata Agnieszka - j. polski, j. rosyjski
55. mgr Słowik Bożena - wychowawca świetlicy
56. mgr Socha Izabela - edukacja wczesnoszkolna
57. mgr Socha Monika - edukacja wczesnoszkolna
58. mgr Szczepańska Justyna - j. angielski
59. mgr Szercer Iwona - wych. fiz.
60. mgr Szymańska Elżbieta - j. polski
61. mgr Trela Izabela - wych. fiz.
62. mgr Urbańska Gabriela - edukacja wczesnoszkolna
63. mgr Walas Anna - j. polski
64. mgr Wiącek Anna - wychowawca świetlicy
65. mgr Wieczorek Bernadeta - wych. fiz.
66. mgr Wójcik Joanna - religia
67. mgr Wójcik Jolanta - bibliotekarz
68. mgr Wrona Małgorzata - wych. fiz.
69. mgr Zielińska Anna - logopedia
70. mgr Ziętarska Anna - przyroda, geografia

27-09-2019, Marek Poniewierka
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.