Projekty i programy

Informacja o realizowanych projektach i programach w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie

Stan na 22.10.2018r.

Lp.

Nazwa projektu/programu

Termin realizacji

Koordynator projektu

(podpis)

Klasa biorąca udział w projekcie /programie

Uwagi

„Program dla szkół”
klasy I-III szkoły podstawowej

Umowa podpisywana na każdy rok szkolny

Ewa Pawlik-Witaszek

Klasy I-III PSP

Koszty rozliczane pomiędzy ARR a dostawcą owoców
i warzyw

Program „Szkolny Klub Sportowy”

wrzesień 2018 grudzień 2018

Wieczorek Bernadeta

Trela Izabela

Malinowska Barbara

Chodyna Agnieszka

Klasy IV-VIII

III oddziału gimnazjalnego

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy- operator wojewódzki programu

Program „Szkolny Klub Sportowy”

marzec 2019 czerwiec 2019

Wieczorek Bernadeta

Trela Izabela

Malinowska Barbara

Chodyna Agnieszka

Klasy IV-VIII

III oddziału gimnazjalnego

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy- operator wojewódzki programu

,,Bieg po zdrowie’ program antytytoniowej edukacji zdrowotnej

2018/2019

Kos Maria

IV a, IV d

Główny Inspektor Sanitarny

,,Erasmus +K2’’ Zakodowane Legendy

01.09.2017

31.08.2020

Justyna Szczepańska

Klasy szkoły podstawowej

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, narodowa Agencja programu Erasmus +

E-twinning „Coded Legends”

2018/2019

Justyna Szczepańska

IV-VI

Platforma edukacyjna dla nauczycieli Europy

„Pracownia Edukacyjna w Szkole – czyste Powietrze, Woda, Gleba oraz Odnawialne Źródła Energii

2018/2019

Zdzisław Pizur

Anna Dziewięcka-Fortuna

Barbara Ziętarska

Anna Kuczyńska

IV-VIII

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej
w Kielcach

,,Przyjaciel lasu’’

marzec 2018 - czerwiec 2020

Izabela Socha

II d

Projekt dofinansowany przez Nadleśnictwo Staszów

,,Śniadanie daje moc’’

2018/2019

Edyta Brożyna

III b

,,Zdrowe -nietrudne’’

2018/2019

(od listopada 2018 do czerwca 2019)

Brożyna Edyta

III b

„Poznaj swój kraj”- cykl wycieczek krajoznawczo-turystycznych

2018/2019

Brożyna Edyta

III b

,XIII edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,Trzymaj Formę’’

2018/2019

Barbara Malinowska

Izabela Trela

Iwona Szercer

IV-VIII, III oddziału gimnazjalnego

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny

Ogólnopolska Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł’’

2018/2019

Dudajek Anna

E-Twinning „If the Stones could talk”

2018-2019

Elżbieta Szymańska

Maria Kos

V b

“Kochane Pierwszaki”

2018/2019

Dorobek-Skórska Barbara

I-III

„ Pięć porcji owoców i warzyw

2018/2019

Dorobek-Skórska Barbara

Nina Madyńska –Poniewierka

II c

I c

„Drogi do Niepodległości na Ziemi Staszowskiej”

15.06.2018- 30.11.2018

Elżbieta Szymańska

III oddziału gimnazjalnego

Ministerstwo Kultury i UMiG Staszów

Akademia bezpiecznego Puchatka

2018/2019

Anna Łokieć

Barbara Dorobek-Skórska

Wanda Firlit

Beata Gromniak

I PSP

Klimatyczna Klasa

2018/2019

Barbara Dorobek-Skórska

I c

Fundacja

Uniwersytet Dzieci

W Świecie Baśni i Bajek

2017/2018

2018/2019

Ewa Marek

Gabriela Urbańska

II b

III a

Biblioteka Miejska

Mały Ekoturysta

2018/2019

Gabriela Urbańska

Ewa Marek

Anna Łokieć

III a

II b

I a

Nadleśnictwo Staszów

E-Twining projekt „Europa w pudełku”

2018/2019

Elżbieta Szymańska

III d oddział gimnazjalny

V b

Agencja Narodowa FRSE w Warszawie

-----------------------------------------------------------------------

PROJEKTY, PROGRAMY REALIZOWANE W ZESPOLE SZKÓŁ PSP

NR 2 IM. I. J. PADEREWSKIEGO I PG NR 2 W STASZOWIE
w roku szkolnym 2016/2017 (na dzień 25.10.2016 r.)

L.p.

Nazwa projektu, programu

Szkoła, klasy

Uwagi do realizacji, odpowiedzialny koordynator

1.

„Szklanka mleka”

PSP I-III

Sekretariat szkoły

2.

„Owoce i warzywa w szkole”

PSP I-III

Sekretariat szkoły

3.

„Cyfrowo-bezpieczni”

PSP I-VI

Marek Poniewierka

4.

„Mały Mistrz”

PSP – II c

A. Chodyna i B. Dorobek- Skórska

5.

„Lekkoatletyka dla każdego”

PSP – I-III

Agnieszka Wawrzkiewicz, nauczyciele klas I-III

6.

Mistrzowie Kodowania”

PSP I-VI

Elżbieta Mikus

7.

„Śniadanie daje moc”

PSP – I b

Edyta Brożyna

8.

„Trzymaj Formę”

PG – I-III

Barbara Malinowska

9.

„Nie pal przy mnie proszę”

PSP – I b

Renata Łagosz, Edyta Brożyna

10.

„Znajdź właściwe rozwiązanie”

PSP – IV-VI

Elżbieta Mikus

11.

„Badanie umiejętności trzecioklasistów”

PSP – III

Wychowawcy klas III

12.

„Erasmus Plus”

PG – n-ciele

Kwota 94 708 zł. Lucyna Madej, Elżbieta Szymańska, Anna Walas, nauczyciele zespołu szkół

13.

„Bezpieczna i przyjazna szkoła”

PG – I-III

Kwota 17 820 zł. Anna Walas, Elżbieta Szymańska, nauczyciele gimnazjum

14.

„Program stypendialny – Korab”

PG – I-III

Pedagog gimnazjum i nauczyciele wychowawcy klas

15.

„Program stypendialny – Arystoteles Junior”

PG – II-III

Nauczyciele wyznaczeni przez dyrektora szkoły

16.

„Umiem pływać”

PSP - II

45 uczniów z klas II

Projekty i Programy realizowane dodatkowo w 2015/2016 r.

„Świętokrzyski System Wspierania Talentów”, „Chrońmy młodość w sieci”, „Mistrzowie Matematyki”, „Program stypendialny – Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich”, „„Program stypendialny – Ministra Edukacji Narodowej”…

27-09-2019, Marek Poniewierka
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.