Akcja charytatywna dla dzieci przebywających w szpitalu SPZZOZ w Staszowie na Oddziale Pediatrycznym

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.” – Robert Baden–Powell.

W dniach 17-21 maja 2021 r. w naszej szkole odbędzie się akcja charytatywna dla dzieci przebywających w szpitalu SPZZOZ w Staszowie na Oddziale Pediatrycznym.

Zbiórka odbędzie się przy wejściu głównym do szkoły w godzinach 8-16. Prosimy o przynoszenie: wody mineralnej w małych butelkach, ciastek zapakowanych w małe opakowania, zabawek, puzzli, gier, książeczek do czytania, kolorowanek, artykułów piśmienniczych (kredki, mazaki) oraz środków higieny np. maseczki, rękawiczki jednorazowe, ręczniki papierowe lub inne rzeczy które mogą się przydać w szpitalu dla dzieci lub personelu, aby mogły one uprzyjemnić dzieciom trudny okres walki z chorobą.

Za pomoc, wsparcie i hojność z góry dziękujemy i zapraszamy do działania.

Pamiętajcie, że każdy ma coś co może dać innym.

Samorząd Uczniowski PSP nr 2 w Staszowie

05-05-2021, Zbigniew Maruszewski