Akcja „Wakacje z Muszkieterami”

Fundacja „Muszkieterów” organizuje już 4. edycję akcji charytatywnej pod nazwą „Wakacje z Muszkieterami”, w ramach której, przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami prowadzącymi sklepy wielkopowierzchniowe Intermarché i Bricomarché fundacja zamierza zorganizować oraz sfinansować kolonie letnie dla – docelowo – 550 dzieci w wieku szkolnym od 8 do 14 lat.

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła została zaproszona do współpracy przez sklep Bricomarche Staszów do udziału w akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację Muszkieterów i sieć sklepów Intermache i Bricomarche. Celem tego przedsięwzięcia jest organizacja kolonii w ramach akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Z ramienia ich spółki, przekazane są miejsca dla dzieci, które mogą wyjechać na kolonie pt. „Wakacyjna eksplozja stolicy”. Tegoroczne kolonie odbędą się w miejscowości Julinek koło Warszawy. Z oferty Biura Usług Turystycznych BUT sp.z o.o. sp.k. ul. Tarczyńska 5/9, 02-025 Warszawa mogą skorzystać uczniowie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

W linku poniżej znajdą Państwo i uczniowie informacje na ten temat: http://www.kochamwakacje.pl/

Anna Dudajek, Justyna Kula-Procyk

02-06-2021, Zbigniew Maruszewski