Andrzejki w klasie 2 c

28 listopada w klasie 2 c odbyły się andrzejki. Dzień przebiegał w atmosferze wróżb i magii. Przyczyniły się do tego uczniowie, którzy przygotowali różnorodne wróżby. Podczas spotkania dzieci mogły wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała ich przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb. Na koniec jedliśmy pyszne muffiny, w których ukryte były przepowiednie. Andrzejki były świetnym sposobem na integrację klasy. Imprezie towarzyszyło wiele radości i śmiechu.

Izabela Socha

01-12-2021, Zbigniew Maruszewski