Angielski w plenerze

Ostatnia lekcja angielskiego w klasie I a w tym roku szkolnym odbyła się w parku, w atmosferze zabawy, która sprzyja nauce w przypadku klas I-III. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym poznają świat wszystkimi zmysłami, swoją wiedzę i umiejętności zdobywają głównie poprzez działanie. Dlatego zajęcia językowe w tej grupie wiekowej powinny dostarczać jak najwięcej okazji do poznawania i przyswajania języka podczas różnych aktywności z elementem ruchu, dźwięku i obrazu. Tego wszystkiego nie zabrakło w trakcie tej czerwcowej lekcji na świeżym powietrzu.

Katarzyna Adamczyk

22-06-2022, Zbigniew Maruszewski