Bądźmy Eko

O tym jak ważna jest ekologia w naszym życiu nie trzeba nikogo przekonywać. Uczniowie klasy III b odwiedzili gospodarstwo ekologiczne EKORAB w Jasieniu. Jest to miejsce w którym można dowiedzieć się w jaki sposób powstaje zdrowa żywność oraz o różnych gatunkach zbóż z których wypiekany jest chleb. Praca w takim gospodarstwie wymaga wiele pracy i wysiłku ze strony gospodarzy tym bardziej powinniśmy doceniać ich trud. Każdy uczestnik samodzielnie wykonał pyszną bułkę z ciasta orkiszowego oraz spróbował wypieków, serów oraz soków przygotowanych na miejscu. Dobrze, że są takie miejsca w których można zetknąć się z naturą i docenić bogactwo naturalnych smaków.

Uczniowie kl. III b

Foto: E. Brożyna