Bal karnawałowy w świetlicy

Bal karnawałowy 2018 dla uczniów zapisanych do świetlicy szkolnej odbył się dnia 8 lutego 2018r. w godz.12.45 do 14.45. Uczniowie przebrani za postacie z bajek i postacie fantastyczne bawili się znakomicie. Celem tej zabawy była integracja dzieci uczęszczających do świetlicy i wyzwolenie pozytywnych emocji. Dużą radość sprawiły dzieciom liczne konkursy z nagrodami m.in.

- taniec z kotylionami (wygrały:Julia Kosik i Oliwia Kaczmarczyk),

- taniec na gazecie (wygrały: Zuzanna Kardaś i Natalia Widanka),

- taniec z balonami (wygrali :Nataniel Zaczek i Igor Dąbrowski),

- taniec z krzesełkami (wygrała: Natalia Chamerska),

- wybór najładniejszego stroju dziewczęcego - królową balu (Michalina Szczepańska) oraz najładniejszego stroju chłopięcego - króla balu (Krzysztof Morawski). Na koniec balu była zabawa z kapeluszem i swobodna zabawa taneczna.

Dla zwycięzców konkursów były ufundowane liczne nagrody: czekolady, batoniki, wafelki.

Uczestnikom zabawy towarzyszył dobry humor, a na osłodę wszyscy uczniowie zostali poczęstowani cukierkami. Wszystkie nagrody i słodycze zostały zakupione przez Radę Rodziców naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Wychowawcy świetlicy:

mgr Bożena Słowik, mgr Olga Kijanka, mgr Ewa Lesiak i mgr Anna Wiącek