Bal karnawałowy

W czwartek 31 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas młodszych. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, przebojów disco polo. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, prowadzonymi przez panie animatorki. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Autor: mgr Nina Madyńska Pomiewierka

01-02-2019, Marek Poniewierka