Bieg Fair Play

Na początku września, tj. od 07 do 14 września 2022 r. uczniowie naszej szkoły przez cały tydzień uczestniczyli w ogólnopolskim biegu FAIR PLAY. Była to druga edycja biegu i polegała na przebiegnięciu przez uczniów jak największej liczby kilometrów – liczonej łącznie. Uczniowie naszej szkoły ostatecznie przebiegli 567 km. Najwięcej kilometrów przebiegły uczennice z klasy VIII b Maja Maciejko – 15 km 33 m i Milena Kisielewska – 15 km 33 m. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy podjęcia się wyzwania i zapraszamy za rok do sportowych zmagań.

Barbara Malinowska, Agnieszka Chodyna, Małgorzata Wrona

Uczestnicy biegu Fair Play podczas zawodów