Charytatywna loteria na rzecz naszej uczennicy Julii Wilczewskiej

W dniach od 16 do 20 maja 2022 r. w naszej szkole odbyła się charytatywna loteria na rzecz naszej uczennicy Julii Wilczewskiej, chorej na nowotwór. Wydawało się, że Julia pokonała chorobę. Niestety okazało się, że Julia poddawana jest ponownie chemioterapii, a później czeka ją kolejna operacja. Organizując loterię fantową dla Julii, chcieliśmy chociaż w taki sposób wesprzeć ją i jej rodzinę w tych trudnych chwilach. Wolontariusze z klas ósmych sprzedali 682 losy. W poniedziałek 23 maja 2022 r. zostały wylosowane szczęśliwe numery loterii i właściciele mogli odebrać nagrody rzeczowe.

Uczniowie naszej szkoły i ich rodzice już dwukrotnie okazali hojność i wsparli swoją koleżankę. Do akcji włączyło się również wielu nauczycieli i pracowników szkoły, którzy przekazali datki pieniężne oraz nowe rzeczy na fanty.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję dziękujemy za pomoc przy organizacji loterii oraz pomoc finansową.

Anna Dziewięcka- Fortuna

Anna Walas