Czytanie książek podczas zawieszenia zajęć

Drodzy Uczniowie
Wydłuża się przerwa związana z zawieszeniem zajęć. Podajemy Wam zastępstwa, gdzie możecie znaleźć darmowe książki do czytania w domu przez okres, w którym szkoła będzie zamknięta.
Zapraszamy czytelników do skorzystanie z tej oferty.
Darmowe linki:

Zachęcamy rodziców do czytania z najmłodszymi uczniami. Czytajcie dzieciom chociaż kilkanaście minut dziennie. Dbajcie o rozwijanie ich czytelnictwa.
„Bez względu na to ile masz zajęć, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla przyszłości swego dziecka, oprócz okazywania mu miłości przez przytulanie, jest codzienne głośne czytanie oraz radykalne ograniczenie telewizji.” Jim Trelease
14-04-2020, Marek Poniewierka