Dwójka pomaga Julce, Frankowi i Karolowi

W dniach od 05 do 06 grudnia oraz od 12 do 13 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz słodkości, ozdób i kartek świątecznych połączony z loterią fantową na rzecz dzieci zmagających się z poważną chorobą: Franka Szostaka, Karola Styśka i Julii Wilczewskiej. Inicjatorami tej akcji byli opiekunowie Samorządu Szkolnego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu. Na kiermaszu można było zakupić piękne ozdoby świąteczne, słodkości upieczone przez rodziców uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również loteria fantowa. Z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom i kupującym.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Św. Jan Paweł II.

Patrycja Miska, Renata Janeczko

Stoły zastawione ozdobami i rzeczami na loterię fantowąObficie zastawiony stół wypiekami

Dwie panie stojące za stołem pełnym słodkości

Pani stojąca za stołem z uczniami sprzedającymi słodkości