Dzień Babci i Dziadka w Id

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie - to nasze kochane babcie i dziadkowie. Dzień Babci i Dziadka to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to co od nich otrzymujemy.
31 stycznia 2018r. w klasie Id zorganizowana została uroczystość na którą licznie przybyli Babcie i Dziadkowie. Dzieci pod okiem wychowawczyni recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Goście ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich "skarbów". Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom podarunki. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu i radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Autor: Izabela Socha
Więcej zdjęć >>