Dzień Dziecka klasy 2 a

Uczniowie z klasy 2 a Dzień Dziecka świętowali w Domku Myśliwskim "Knieja" w Sichowie Małym. Najpierw zwiedzili siedzibę koła łowieckiego, a następnie zapoznali się z pracą członków tego koła. Poznawali tropy zwierząt leśnych i starali się rozpoznawać zwierzęta po wysłuchaniu nagranych ich odgłosów. Następnie pod czujnym okiem myśliwego tego koła pana Piotra Drzymalskiego wybrali się na wycieczkę po lesie. Miała ona na celu obserwację lasu, szukanie tropów zwierząt tu przebywających i odwiedzenie dwóch ambon - miejsc obserwacji zwierząt przez myśliwych. Po powrocie z lasu odbył się grill po myśliwsku. Był to wspaniale spędzony dzień.

Barbara Dorobek-Skórska

Wspólne biesiadowanie

Spotkanie w domu myśliwskim „Knieja”

Na polanie w lesie