Dzień Dziecka w naszej szkole

„Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi.”

Janusz Korczak

W tym roku 1.06.2022 r. Dzień Dziecka bardzo różnił się od zwykłego dnia spędzanego w szkole. Przebiegał w sportowej atmosferze. Przez cały dzień w hali sportowej odbywał się dla wszystkich uczniów „Turniej sportowy”, którego głównym celem była integracja i wspólna zabawa. Uczniowie próbowali swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Wszyscy bawili się wspaniale. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, wolą walki i sportowym zachowaniem.

Po zakończonych zmaganiach sportowych na wszystkich uczestników czekały słodkie nagrody.

Barbara Dorobek-Skórska

07-06-2022, Zbigniew Maruszewski