Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w klasie Ic uczniowie obchodzili ,,Dzień Pluszowego Misia”. Pojawiły się oczywiście pluszowe przytulanki na ławce każdego dziecka. Omówione zostały dwa wiersze pt.,, Przyjaciel misio" oraz ,, Naprawiamy misia" Cz. Janczarskiego. Uczniowie wypowiadali się na temat przyniesionych przez siebie pluszaków. Wypełniali karty matematyczne związane z tematem dnia. Szukali różnic na obrazkach oraz tworzyli zbiory zabawek. Wykonali również pracę plastyczną pt. ,,Mój pluszowy miś". Nie zabrakło oczywiście przedstawienia wizerunku bohatera bajki ,, Misia Uszatka”. To był bardzo miło spędzony dzień.

Autor: mgr Paulina Reperowska

28-11-2019, Marek Poniewierka