"Dzień Rodziny"- koncert w klasie 2 a

Dzieci długo i z zaangażowaniem przygotowywały się do tego święta. W ciekawych strojach, pełne pozytywnych emocji i wrażeń miały możliwość zaprezentowania zdobytych umiejętności recytatorskich, aktorskich, muzycznych, tanecznych oraz wokalnych. To była niesamowita artystyczna uczta. Dzieci pokazały przybyłym rodzicom, rodzeństwu i dziadkom jak ciężko pracowały przez przez ten rok. Mówiły wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie w krótkich żartobliwych scenkach, tj. "Pani Goździkowej" i "Nie umyte jabłko" oraz pod czujnym okiem pani Małgorzaty Szmyrgały przedstawiły trzy układy taneczne: Disco, Drzewo i Roboty. Na koniec rodzice otrzymali od swoich pociech wykonane przez siebie prezenty. Nie zabrakło wzajemnych życzeń i podziękowań.

Barbara Dorobek-Skórska

Prezentacja układu Roboty