Dzień Rodziny w klasie I „c”.

Było wzruszająco i rodzinnie. Dzień Rodziny w klasie I „c”.

Moja okrągła buzia, oczy, usta i nos, nogi, ramiona i ręce … - a w środku jest, a w środku jest, a w środku jest moje serce – między innymi słowa tej prostej piosenki wywołały ogromne wzruszenie u rodziców uczniów klasy I „c”, którzy w środę 12 czerwca zostali zaproszeni do szkoły na koncert z okazji Dnia Rodziny.

To co jest w niewinnych sercach dziecięcych wyrażone zostało słowami piosenek i tańcem oraz ręcznie wykonanymi laurkami. W kierunku opiekunów popłynęły piękne życzenia i podziękowania za troskliwość i miłość, jaką obdarzają swoje pociechy. Występ, do którego uczniów przygotowywała wychowawczyni klasy pani Barbara Dorobek – Skórska oraz prowadząca rytmikę pani Małgorzata Szmyrgała, został nagrodzony gromkimi brawami. Dzieci po raz kolejny pokazały swoje talenty i udowodniły, że są niestrudzone.

Po części artystycznej rodzinne spotkanie kontynuowano w szkolnej stołówce. Wzruszeni rodzice w podziękowaniu za koncert przygotowali słodką niespodziankę – wielki tort ze „zdjęciem” całej klasy i lody. Było sympatycznie, artystycznie i najważniejsze…… rodzinnie!

Wielkie podziękowania należą się Paniom za przygotowanie pięknego programu artystycznego, rodzicom za zaangażowanie w organizację, ale przede wszystkim dzieciom za występ.

Tekst: Agnieszka Kuraś

Zdjęcia : Rafał Konat