Dzień Rodziny

Dnia 30 maja 2018 roku uczniowie klasy Id słowem, piosenką i tańcem wyrazili miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno-wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki.
Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale jednocześnie bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Autor: Wychowawca kl. Id Izabela Socha
01-06-2018, Marek Poniewierka