Dzień Rodziny

W środę 1 czerwca 2022 r. odbyła się w klasie II c uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny, podczas którego pokazały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Marko, który przyjechał do naszej klasy z Ukrainy recytował wiersz o tacie w swoim ojczystym języku. Występ uczniów przyjęty był przez Rodziców z dużym wzruszeniem i zachwytem, a czasem i z niedowierzaniem poczynaniom swoich dzieci. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Izabela Socha

02-06-2022, Zbigniew Maruszewski