Dzień Wiosny w Gim. nr 2

21 marca 2017r. w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Staszowie odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Została ona przygotowana przez Samorząd Uczniowski . W imprezie uczestniczyli uczniowie gimnazjum. Wszyscy chętnie brali udział w konkursach takich jak: „Masterchef”, „Jeden z dziesięciu” czy „Jaka to melodia”. Podczas zabaw uczniowie mogli nie tylko wykazać się swoimi umiejętnościami, ale też pogłębić swoje zainteresowania i zaprezentować talenty wokalne. Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali nagrody w postaci słodyczy. Szczególne podziękowania składamy: Pani Iwonie Mikuśkiewicz- kierownikowi gospodarczego naszej szkoły, Pani Barbarze Malinowskiej oraz opiekunom samorządu: Pani Annie Dziewięckiej–Fortunie, Pani Katarzynie Adamczyk i Panu Grzegorzowi Kowalowi za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Autorzy: Julia Pitek i Kornelia Słaby

Więcej zdjęć >>