Egzamin klas ósmych

25, 26 i 27 maja były ważnymi dniami dla uczniów klas ósmych. Po wielu miesiącach zdalnej nauki uczniowie wrócili do szkoły, aby napisać swój pierwszy poważny egzamin. We wtorek uczniowie zmierzyli się z arkuszami z języka polskiego, a w kolejnych dniach z matematyki i języka angielskiego.

Uczniowie sumiennie podeszli do tego obowiązku, wszyscy stawili się na egzaminach oraz starali się maksymalnie wykorzystać przysługujący im czas, byli przy tym zdyscyplinowani, przestrzegali obowiązujących procedur. Wszystkim uczniom z klasy VIII a, VIII b i VIII c gratulujemy i życzymy samych dobrych wyników. Poznamy je 2 lipca.

28-05-2021, Zbigniew Maruszewski