Egzamin ósmoklasisty - foto

W związku z panującą pandemią koronawirusa lekcje odbywają w systemie zdalnym. Jednak na trzy dni – od 16 do 18 czerwca – uczniowie klas ósmych wrócili do szkoły, aby napisać swój pierwszy ważny egzamin. We wtorek uczniowie zmierzyli się z arkuszami z języka polskiego, a w kolejnych dniach z matematyki i języka obcego nowożytnego. Tegoroczny egzamin był dla uczniów szczególny. Oprócz wykazania się wiedzą z poszczególnych przedmiotów musieli także zdać egzamin z odpowiedzialności, dostosowując się do procedur i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

21-06-2020, Zbigniew Maruszewski