EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – MAMY Z CZEGO BYĆ DUMNI !!!

Tegoroczny egzamin ósmoklasistów odbył się w niezwykłych okolicznościach - został przeprowadzony w czerwcu, a nie, jak planowano na początku roku – zgodnie z corocznym kalendarzem organizacji roku szkolnego – w kwietniu. Powodem zmiany terminu była pandemia koronawirusa COVID-19. Nowy sposób uczenia – praca zdalna – była na początku wyzwaniem dla uczniów i nauczycieli. Jednak dzięki niezwykłemu zaangażowaniu Dyrekcji naszej Szkoły, która wspomagała nas w organizacji pracy, dzięki wysokim kwalifikacjom i ogromnej pasji nauczania naszych wspaniałych nauczycieli oraz zdolnościom i pracowitości naszych ósmoklasistów, którzy mimo trudności wynikających ze zdalnego nauczania, dzielnie przygotowywali się do czekającego ich egzaminu, a także dzięki świetnej współpracy z rodzicami naszych uczniów, którzy wspierali nas w tym trudnym czasie, z dumą możemy pochwalić się wynikami tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. Nasza Szkoła osiągnęła drugi najlepszy wynik w powiecie staszowskim i najlepszy wynik w gminie Staszów.

Link do artykułu w Echu Dnia

PSP NR 2 W STASZOWIE