Egzamin ósmoklasisty

24, 25 i 26 kwietnia 2022 roku odbył się w naszej szkole egzamin ósmoklasisty zorganizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Składał się, jak co roku, z trzech części. We wtorek, dokładnie o godz. 9.00, rozpoczął się egzamin z języka polskiego, o tej samej godzinie w środę ósmoklasiści zmierzyli się z zadaniami z matematyki, a w ostatnim dniu czekały na nich arkusze z języka angielskiego.

Dziękujemy uczniom klas ósmych za wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie się oraz napisanie egzaminu, a także za właściwe zachowanie i przestrzeganie procedur obowiązujących na sprawdzianie. Wyniki ich zmagań poznamy 1 lipca 2022 r.

Agnieszka Sałata

31-05-2022, Zbigniew Maruszewski