Event lekkoatletyczny

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła kontynuuje udział w programie "Lekkoatletyka dla każdego". Program ma na celu upowszechnianie i popularyzację lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży. W dniu 25 października uczniowie z klas I-III wzięli udział w kolejnym evencie lekkoatletycznym zorganizowanym przez koordynatora Agnieszkę Wawrzkiewicz z Ośrodka Lekkiej Atletyki w Kielcach. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: drabinka koordynacyjna, bieg przez płotki, rzut piłką lekarską, skoki w krzyżaku. Zabawa była wyśmienita. Mali sportowcy wkładali wiele wysiłku w wykonywanie ćwiczeń. Po zakończeniu pełnej emocji rywalizacji sportowej wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Autor: mgr Nina Madyńska-Poniewierka
Więcej zdjęć >>