I Konny Kulig Saneczkowy

Jak zima to śnieg, a jak śnieg to kulig, dlatego 25 stycznia 2017 r. nauczyciele wychowania fizycznego pani Barbara Malinowska, pani Bernadeta Wieczorek, pani Iwona Szercer oraz pan Rafał Konat zorganizowali dla uczniów gimnazjum I Konny Kulig Saneczkowy. Na ten aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu wybraliśmy się do gospodarstwa „Mam Pasję". W imprezie wzięło udział 41 uczniów. Mimo mrozu i pochmurnego nieba uczestnicy kuligu bawili się doskonale. W trakcie jazdy było pełno wywrotek, braku równowagi, podskoków na uskokach, pisków, krzyków i radochy! Gdy pierwsza grupa gnała przez pola, druga piekła kiełbaski nad ogniskiem i ogrzewała zmarznięte dłonie. Przed końcem imprezy miała miejsce bitwa na śnieżki zapoczątkowana nie wiadomo przez kogo :) Zmarznięci, ale zadowoleni wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły.

Autor: mgr Bernadeta Wieczorek

Zdjęcie użytkownika Co słychać w