II MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA

I MIEJSCE NA II MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM

O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY STASZÓW

W dniu 12.06.19r. odbył się II Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów.

W tym roku wszystkie szkoły z powiatu brały udział w Turnieju, łącznie 55 uczniów.

Nasi uczniowie: Alan Czerwiec, Wojciech Fąfara, Tomasz Sikora, Olaf Żyła, Leon Pruś, Adrian Czerwiec, Antoni Fąfara, Mateusz Żyła zdobyli I miejsce drużynowo ( 26 punktów) i otrzymali pamiątkowy puchar oraz dyplom dla szkoły.

Indywidualnie w swoich kategoriach zdobyli: I miejsce Wojciech Fąfara i II miejsce Alan Czerwiec; II miejsce Leon Pruś, V miejsce Olaf Żyła; II miejsce Antoni Fąfara, III miejsce Adrian Czerwiec.

Uczniowie za I-III miejsca otrzymywali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a za IV-VI miejsca medale i dyplomy.

Opiekun: Iwona Szercer

Więcej informacji >>