III B na "Zielonej Szkole"

05.06.2017r. uczniowie klasy IIIB wraz z wychowawcą i opiekunami wyruszyli na zieloną szkołę do Poronina.
Pierwszego dnia zdobyli szczyt Gęsia Szyja skąd podziwiali widok polskich i słowackich Tatr Wysokich.
Kolejne dni to zdobycie góry Obłazowa oraz Wdżar. Wspaniałym przeżyciem był rejs po zalewie czarsztyńskim.
Przepiękne widoki podczas wędrówki-Doliną Białego; Ścieżką nad Reglami wynagrodziły zmęczenie dzieciaków.
Oprócz wędrówek górskich uczniowie uczestniczyli w warsztatach rzeźbiarskich. Ale prawdziwym zaskoczeniem i wspaniałą zabawą była nauka dojenia krowy, obierania warzyw, robienia masła i mielenia ziarna.
Codziennie był czas na zabawę i grę w piłkę.
To był bardzo udany pobyt.
Autor: mgr Ewa Marek

Więcej zdjęć >>