Imieniny Ziemi – klasa III a

22 kwietnia to Dzień Ziemi. Wszyscy wiemy, że jest ona jedyna i musimy wspólnie o nią dbać. W tym szczególnym dniu uczniowie klasy III a nie zapomnieli o imieninach planety. Kolejny raz omówili zasady segregacji odpadów oraz sposoby ochrony przyrody. Wyszukane w domach elektrośmieci i baterie wymienili podczas „Staszowskich dni dla Ziemi” w Parku Górników Siarkowych na sadzonki drzew i kwiaty. Rośliny te posadzone obok naszych domów będą dobrym prezentem z okazji Dnia Ziemi.

Uczniowie klasy III a

Foto: Edyta Brożyna