IV Bieg do Serca Kołłątaja

03.05.2022 r. w miejscowości Wiśniowa odbył się „IV Bieg do Serca Kołłątaja”. W tym dniu uczniowie ze staszowskiej „Dwójki” uczestnictwem w biegu uczcili 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W Wiśniowej wystartowało 29 uczennic z naszej szkoły w trzech kategoriach:

Kategoria klasy I –III

Kategoria klasy IV – VI

Kategoria klasy VII – VIII

Dziewczęta, a szczególnie te młodsze pokazały bardzo dobrą formę biegową. Pomimo epidemii, lekcji zdalnych i długiego siedzenia przed komputerami, w tym wiosennym biegu zajęliśmy bardzo dobre miejsca:

I miejsce: Jenna Dolińska klasa III

II miejsce: Wiktoria Kobryn klasa III

III miejsce: Aleksandra Suchorowska klasa III

III miejsce: Maja Przytuła klasa IV

IV miejsce: Teresa Lubka klasa III

IV miejsce: Milena Maj klasa IV

IV miejsce: Kinga Warzecha klasa VII

VI miejsce: Oliwia Baczewska klasa IV

VII miejsce: Nadia Filipowicz klasa V

VIII miejsce: Lena Golonka klasa IV

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w biegu za rok.

Barbara Malinowska

14-05-2022, Zbigniew Maruszewski