Jasełka w III d

W czwartek 19 grudnia w klasie III d odbyły się Jasełka. Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem, przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, aniołowie, pasterze i dzieci. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Przygotowania do przedstawienia trwały od miesiąca. Uczniowie poświęcili wiele czasu na próby, tym bardziej, że poza nauką tekstu, uczyły się też śpiewać kolędy, by w pełni oddać radość z narodzin Pana.
Jasełka wprowadziły wszystkich w iście świąteczny nastrój. Dzieci swym pięknym i oryginalnym występem podbiły serca zaproszonych gości.
Tekst: Izabela Socha
Zdjęcia: Arleta Nawrot-Kowalik