Jesień w starym parku

W starym parku

Ostatnie dni pięknej, słonecznej jesieni zachęcały wszystkich do spacerów i wycieczek. A jak jesienna wyprawa to oczywiście na kasztany. W naszym mieście idealnym miejscem na zbieranie kasztanów jest oczywiście stary park. To bardzo ciekawe miejsce – rosną tam stare kasztanowce i inne drzewa. Przez wiele, wiele lat odwiedzały to miejsce przedszkolaki, młodsi uczniowie, dzieci z rodzicami, słychać było śmiech i wesoły gwar. Mimo upływu lat stare drzewa są wciąż świadkami dziecięcych zabaw i wycieczek do parku. Klasa II b korzystając z jesiennej pogody również odwiedziła park – niektórzy byli tutaj pierwszy raz. Odnaleźliśmy również pomnik… przyrody- jest bardzo duży i bardzo stary. Z naszych kasztanów powstaną ludziki, jeżyki i wiele innych postaci.

Uczniowie kl. II b

foto: E.Brożyna