„Junior – Biznes w grze”

W dniu 5 grudnia w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Białe Ługi” w Staszowie w ramach realizacji projektu „Kreator Przedsiębiorczości” odbył się turniej z planszowych gier strategicznych. Z naszej szkoły udział wzięło czterech uczniów: Antoni Fąfara i Jakub Rożek z kl. V B, Adam Jaworski – z kl. VII B i Fryderyk Sadłocha z kl. VIII A. Po warsztatach mających na celu poznanie tajników przedsiębiorczości poprzez udział w planszowych grach strategicznych przeprowadzono rozgrywki celem wyłonienia najlepszych graczy. Wśród dziesięciu laureatów znalazł się Adam Jaworski i w nagrodę weźmie on udział w obozie na Słowacji w czasie ferii zimowych. Adamowi należą się wielkie gratulacje. Na zakończenie turnieju wszyscy otrzymali paczki ze słodyczami i drobne upominki.

Tekst i fotografie: Elżbieta Mikus

14-12-2018, Marek Poniewierka